Servis çağır 0216 399 23 35

İstanbul’un Her Noktasındayız

İstanbul (Kartal, Maltepe, Pendik, Çekmeköy, Kadıköy, Sancaktepe, Sutanbeyli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Ataşehir ve Adalar) bölgelerinde hizmet veren servisimiz, alanında uzman ve gelişen teknolojileri sürekli takip eden kadrosuyla arıza tespit ve onarım hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinen servisimiz parça değişiminde orijinal yedek parça kullanmaktadır.

 

Cihazlarınız ile ilgili arıza tespit ve onarım hizmetlerinin yanı sıra ilk çalıştırma, montaj, demontaj, yıllık periyodik bakım ve cihaz garanti süresi uzatma hizmetlerinde yılın 365 günü servisimiz en uygun fiyata ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.
Servisimiz almış olduğunuz hizmetlerde kullanılan yedek parçalar ve ticari mamüller cihazınızın orijinal yedek parçaları olup, ücretli yedek parça değişimlerinde yedek parça ve işçiliğimiz 1 yıl boyunca garanti altındadır.

Servis Hizmetimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kullanmakta olduğunuz cihazınızın uzun yıllar ve verimli kullanabilmeniz için periyodik bakımlarını düzenli olarak teknik servisimize yaptırmanızı ve orijinal yedek parça kullanmanızı öneririz.

beyaz eşya servisi, beyaz eşya, beyaz eşya tamircisi, beyaz eşya fiyatları, fabrikadan defolu beyaz eşya fiyatları, ikinci el beyaz eşya, beyaz eşya tamirhanesi, beyaz eşya yedek parça, defolu beyaz eşya, spot beyaz eşya, beyaz eşya seti fiyatları, kadıköy beyaz eşya servisi, en ucuz beyaz eşya nereden alınır, 2 el beyaz eşya, beyaz eşya markaları, maltepe beyaz eşya servisi, sancaktepe beyaz eşya servisi, ataşehir beyaz eşya servisi, ikinci el beyaz eşya alanlar, kartal beyaz eşya servisi, beyaz eşya alanlar, elden taksitle beyaz eşya, outlet beyaz eşya, beyaz eşya teknik servis, defolu beyaz eşya toptan, sahibinden beyaz eşya, beyaz eşya özel servis, ikinci el beyaz eşya letgo, ucuz beyaz eşya, defolu beyaz eşya fiyatları, en ucuz beyaz eşya, en uygun beyaz eşya, ikinci el beyaz eşya alan yerler, sıfır spot beyaz eşya, spot beyaz eşya defolu, ucuz beyaz eşya seti